Ivanka Trump podekscytowana wizytą w Polsce

Ivanka Trump podekscytowana wizytą w Polsce. Co napisała na Instagramie?

W środę wieczorem w Polsce wylądował samolot z Donaldem Trumpem, żoną Melanią oraz jego dwudziestoma najbliższymi współpracownikami. W delegacji znalazła się córka prezydenta USA – Ivanka Trump wraz z mężem Jaredem Kushnerem. Nie od dziś wiadomo, że Ivanka Trump jest gwiazdą Instagrama. W mediach społecznościowych dodała wpis związany z wizytą w Polsce. Co napisała?

Ivanka Trump podekscytowana wizytą w Polsce. Co napisała na Instagramie?

Donald Trump przyleciał do Polski wraz z małżonką Melanią oraz grupą swoich najbliższych współpracowników. Wśród nich znalazła się córka Ivanka Trump i jej mąż Jarede Kushner. Oboje pełnią ważne funkcje. 35-letnia córka prezydenta jest asystentką ojca, a także  wiceprezesem firmy The Trump Organization, a jej mąż objął stanowisko doradcy Donalda Trumpa.

Ivanka Trump jest aktywna w mediach społecznościowych. Co napisała na temat wizyty w naszym kraju?

„Jestem podekscytowana przybyciem do Polski zeszłej nocy. Czekam na wspaniały dzień, bo jestem po raz pierwszy w Warszawie” – czytamy na Instagramie córki prezydenta USA.

Co Ivanka Trump będzie robić w Warszawie?

Wiadomo już, że Ivanka Trump  przed Pomnikiem Bohaterów Getta odda hołd pomordowanym Żydom w podczas II wojny światowej. Być może zwiedzi też Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Co wiemy o córce prezydenta USA?

Ivanka Trump jako nastolatka rozpoczęła karierę w modelingu. Jej zdjęcia znalazły się m.in. w magazynie „Elle” czy „Seventeen”. Brała udział również udział w reklamach Tommy’ego Hilfigera oraz występowała na pokazach Thierry’ego Muglera i Versace. Współprowadziła też konkurs Miss Teen USA. Jednak po ukończeniu szkoły zakończyła swoją przygodę z modelingiem. Nie wspomina jej dobrze. O swoich koleżankach z wybiegów mówiła, że okazały się „się najbardziej podłymi, podstępnymi i wrednymi dziewczynami na tej planecie (…), rozpieszczonymi, niedouczonymi, samowolnymi nastolatkami, których każdy sukces musiał być zawsze okupiony czyimś rozczarowaniem”.

Ivanka Trump studiowała zarządzanie na Wharton Business School University w Pensylwanii. Później pracowała w firmie deweloperskiej. W międzyczasie zajmowała się sprzedażą m.in. biżuterii, a także dziecięcego obuwia. Po kilku latach zatrudniła się w firmie swojego ojca. Stworzyła również kolekcję damskich dodatków, toreb, perfum i okularów przeciwsłonecznych, które są dedykowane kobietom pewnym siebie oraz umiejących odnaleźć się w każdej sytuacji.

Czy odnajdzie się także podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce?

Bye NYC! Until next time… 😘

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

———————————————————————————————————

Źródło zdjęć:www.facebook.com/ Ivanka Trump

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...