Ed Westwick oskarżony o gwałt

Gwiazdor „Plotkary” Ed Westwick oskarżony o gwałt do którego się nie przyznaje

Ed Westwick, który zyskał sławę dzięki serialowi „Plotkara” niedawno został oskarżony o gwałt. Do zaistniałej sytuacji jednak się nie przyznaje i twierdzi, że nie w ogóle nie zna oskarżającej go kobiety. Oboje napisali oświadczenia w tej sprawie.

Do gwałtu miało dojść trzy lata temu, gdy Kristina Cohen spotykała się z pewnym producentem. Całe zajście wydarzyło się ponoć w apartamencie Westwicka, który prosił kobietę, aby ta została jeszcze na kolację. 

– (…)Ed nalegał, żebyśmy zostali na kolację. Powiedziałam, że jestem zmęczona i chcę już iść, próbowałam jednocześnie wyjść z domu. Ed powiedział, żeby się zdrzemnęła w sypialni dla gości. Producent stwierdził, że zostaniemy 20 minut, żeby wszystko załagodzić, a potem pojedziemy.

Obudziłam się, gdy Ed leżał na mnie, z palcami w moim ciele. Powiedziałam mu, żeby przestał, ale on był silny. Walczyłam z nim tak mocno, jak mogłam, ale on chwycił moją twarz, zaczął mną potrząsać i mówić, że chce mnie pieprzyć. Byłam sparaliżowana, przerażona. Nie mogłam mówić. Nie mogłam się poruszać. Położył mnie i zgwałcił. – wyznała w mediach społecznościowych Kristina.

Czemu o zaistniałej sytuacji odważyła się poinformować dopiero teraz? Ponoć jej ówczesny chłopak przyjaźnił się z aktorem i groził Cohen zniszczeniem kariery. Powiedział również, że sama jest sobie winna, gdyż zgodziła się na odwiedziny w mieszkaniu Eda. 

Westwick nie pozostawił zarzutów bez odpowiedzi i na swoim Twitterze opublikował oficjalne oświadczenie w którym twierdzi, że nie zna tej kobiety i nigdy jej nie widział. Napisał również:

– Nigdy do niczego nie zmusiłem jej, ani żadnej innej kobiety. I na pewno nigdy nikogo nie zgwałciłem. – uważa gwiazdor.

Jak myślicie, kto mówi prawdę?

fot. Instagram @edwestwick

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...