Doda będzie jurorką w The Voice Of Poland? Jest komentarz artystki!

Doda będzie jurorką w The Voice Of Poland? Jest komentarz artystki!

Doda będzie jurorką w The Voice Of Poland? W mediach pojawiła się informacja, że piosenkarkę zobaczymy w fotelu jurora muzycznego show Telewizji Polskiej. Wiele na to wskazuje! Przeczytajcie, co mówi na ten temat wokalistka!

Doda będzie jurorką w The Voice Of Poland? Jest komentarz artystki!

Już od kilku dni w mediach chodzą słuchy, że jurorką show The Voice Of Poland zostanie Doda. Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, chętnie widziałby artystkę w roli osoby oceniającej występy innych. Uważa, że gwiazda jest bardzo dobrą i utalentowaną wokalistką, od której można wiele się nauczyć.

„Są prowadzone rozmowy, by zasiadła w jury jednego z programów muzycznych. Przestałem wykluczać Dodę, bo to bardzo dobra i kompletna artystka. Nie lubię wykluczania ludzi za cokolwiek” – mówił niedawno Jacek Kurski w rozmowie z Faktem.

Czy Doda chciałaby być jurorką programu muzycznego?

Wokalistka jest już osiemnaście lat na scenie, dlatego uważa, że może przekazać wiele cennych wskazówek młodym talentom. Cały czas rozwija się artystycznie, a oprócz tego jest również swoim menadżerem, prowadzi firmę i zajmuje się jej PR-em. Piosenkarka mówi, że nie ma problemu z promowaniem innych artystów, zwłaszcza jeśli mają charyzmę.

„Jestem 18 lat na scenie,  jako 33-latka rzeczywiści mogę przekazać trochę inną wiedzę i większe doświadczenie. Poza tym, jestem jedną z niewielu artystek, które oprócz tego, że w muzycznym aspekcie bardzo się rozwija, to tak naprawdę menadżeruje sobie od zawsze, zajmuje się PR-em w swojej firmie, produkuję, więc jestem dosyć wszechstronna i myślę, że mogłabym udzielić kilku cennych rad młodym talentom. Nie mam też w sobie zazdrości, chętnie promuję nowe twarze, szczególnie jeśli ktoś jest charyzmatyczny, bo lubię fajne osobowości, brakuje ich tutaj w Polsce. Może dlatego, że ci, którzy są inni, to zaraz są ciągnięci w dół, bo wyjątkowość drażni. Może powinien pojawić się ktoś, kto tak jak ja, powie – wrony kraczą razem, orzeł szybuje sam” – mówi Doda w rozmowie z portalem Party.pl.

Czy już niedługo zobaczymy Dodę w nowej roli? Chcielibyście, aby została jurorką programu The Voice Of Poland?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć:  www.facebook.com/Doda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1025 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Nie żyje znany DJ MBrother
Nie żyje znany DJ MBrother. Na co zmarł?

15 stycznia zmarł didżej oraz producent muzyczny MBrother, czyli Mikołaj Jaskółka. Od wielu miesięcy mężczyzna...