Angelina Jolie z dziećmi

Córka Angeliny Jolie chce zmienić płeć? Rodzice wspierają jej decyzję

Po głośnym rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta, para znów stała się tematem numer jeden w mediach społecznościowych. Wszystkie portale aż huczą od plotek o zmianie płci jednej z córek aktorów. Ponoć jedenastoletnia dziewczynka chce przejść kurację hormonalną, która zapobiegnie procesowi stania się kobietą. Co na to matka dziecka? Tego na pewno się nie spodziewaliście. 

Angelina Jolie i Brad Pitta mają razem sześcioro dzieci. Troje biologicznych i troje adoptowanych. Niedawno w mediach pojawiły się informacje jakoby jedna z córek – Shiloh Nouvel Jolie-Pitt chciała zmienić płeć. Dziewczynka już od dziecka ubierała się i nosiła fryzury „na chłopaka”. Przechodziła również okres, w którym poprosiła rodziców o nazywanie jej męskim imieniem „John” albo „Peter”. Było to spowodowane zafascynowaniem bajką pod tytułem „Piotruś Pan”. Jednak nie da się ukryć, że na ściankach razem z rodzicami, dziewczynka często pokazywała się w garniturach, a i na codzień wolała raczej luźne chłopięce t-shirty. 

Dwa lata temu Angelina i Brad odbyli nawet konsultację ze specjalistą, w której rozmawiali o zmianie płci. Teraz znowu powrócił temat transformacji i pojawiły się informacje, że zostały już nawet podjęte działania w tym kierunku. Shiloh miałaby przejść kurację hormonalną, która nie dopuściłaby aby dziewczynka stała się w pełni kobietą. 

Jednak jak się okazało, wszelkie doniesienia są fałszywe. Nikt nie planuje podejmowania tak radykalnych kroków, chociaż nie wykluczają też takiej możliwości w przyszłości. Mimo wszystko, niezależnie od płci psychologicznej jak i tej fizycznej, rodzice dziecka akceptują jego odmienność i szanują jego decyzję. 

– On lubi ubierać się jak chłopiec, chce być chłopcem. Musieliśmy obciąć mu włosy. Uważa się za jednego z braci. Nie będziemy mu nakazywać jak powinien się czuć. Sam musi odnaleźć swoje miejsce i wybrać to, co sprawi, że będzie się dobrze czuł z samym sobą. – mówiła Angelina Jolie w jednym z wywiadów. 

Shiloh Jolie Pitt

fot. Instagram @angelinajolieofficial @shiloh.jolie.pitt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

711 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Jessica Mercedes o spotkaniu z Victorią Beckham
Jessica Mercedes o spotkaniu z Victorią Beckham! Jaka zachowywała się projektantka?

Jessica Mercedes niedawno brała udział w „New York Fashion Week”. To właśnie tam poznała Victorię...