Były chłopak Mariny, Wojtek Łozowski, o jej nowej płycie

Były chłopak Mariny, Wojtek Łozowski, o jej nowej płycie! Podoba mu się?

Kilka dni temu na rynku muzycznym ukazała się nowa płyta Mariny Łuczenko. Album „On my way” bardzo podoba się jej mężowi, Wojtkowi Szczęsnemu. A jak o muzyce wokalistki myśli Wojtek „Łozo” Łozowski, były chłopak gwiazdy? Spodziewaliście się takich słów?

Były chłopak Mariny, Wojtek Łozowski, o jej nowej płycie! Podoba mu się?

Marina Łuczenko i Wojciech Łozowski byli parą przez kilka lat. Później ich drogi się rozeszły. Piosenkarka związała się z Wojtkiem, ale Szczęsnym. Para w 2016 roku wzięła ślub. Piłkarz jest zachwycony twórczością swojej żony? A co o nowej płycie myśli „Łozo”?

Wojtek Łozowski bardzo chwali swoją byłą dziewczynę. Uważa, że jest piękna i utalentowana. Ma poczucie poczucie rytmu i estetyki. Jednak nie do końca przypadła mu do gustu nowa płyta gwiazdy…

– Staram się słuchać, co Mara puszcza i wymyśla. Dwa lata spędziliśmy dosyć blisko ze sobą. Faktycznie jest jedną z najfajniejszych wokalistek jakie poznałem w życiu. Mara ma wszystko, jest przepiękną kobietą, ma super poczucie gustu, ma poczucie rytmu, umie się ruszać, umie się ubrać, ma poczucie estetyki w klipach. To wszystko jest fajne. Podobało mi się nawet  “On my way”. Ten najnowszy numer spoko, natomiast ciągle gdzieś tam czuję myślenie komercyjne, a chciałbym żeby Mara tak siadła i walnęła swoje “true”, co tam jest w serduchu gra. Chyba, że to jest to – no to ok, to wtedy może nie do końca to jest dla mnie- przyznał „Łozo” w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Czy utrzymują teraz kontakt?

Okazuje się, że para ma sporadyczny kontakt. Jednak, jak są w jednym mieście, to czasami się spotykają. Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny zaprosili go nawet kiedyś do swojego domu!

– Mamy taki kontakt na zasadzie: raz na parę miesięcy jest okazja, albo jest sytuacja w której gdzieś tam okazuje się, że jesteśmy w wspólnym mieście to zagadamy. Teraz dłuższy czas się nie widzieliśmy, nie gadaliśmy, natomiast jak byłem w Londynie, jak Polacy grali na Euro, nawet przed, udało mi się spotkać z Marą i z Wojtkiem. Pogadaliśmy sobie, zaprosili mnie do siebie- przyznał Wojciech Łozowski.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/marina_official/                  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

936 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?
Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Salvador Sobral, zwycięzca konkursu Eurowizji, miał przeszczep serca. Portugalski artysta jest już po zabiegu. Jak...