Będzie film o Iwonie Cichosz

Będzie film o Iwonie Cichosz! Kiedy premiera?

Iwona Cichosz zajęła drugie miejsce w „Tańcu z gwiazdami”. Mimo, że nie wygrała programu, to można ją nazwać wielką zwyciężczynią tanecznego show, gdyż pokazała, że brak słuchu nie przeszkadza w tym, by doskonale radzić sobie na parkiecie. Niesłysząca uczestniczka zdobyła serca bardzo wielu widzów. Już niedługo znowu będzie głośno o niej głośno – Iwonę Cichosz zobaczymy w filmie!

Będzie film o Iwonie Cichosz! Kiedy premiera?

Iwona Cichosz jest pierwszą niesłyszącą osobą, która wzięła udział w polskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Już od dawna marzyła, by wystąpić w programie. Drzwi do kariery otworzyły się  dla niej po wygranych wyborach na Miss Głuchych. Modelka bardzo szybko przyjęła zaproszenie do tanecznego show. Wreszcie spełniło się jej marzenie. Mimo, że nie słyszy, to udowodniła, że świetnie radzi sobie na parkiecie. Miss Głuchych zdobyła serca wielu widzów i internautów! Mamy dla nich dobrą wiadomość! Powstanie film o Iwonie Cichosz!

Stefano Terrazzino już od dawna wiedział o tym pomyśle. Kamery bardzo często towarzyszyły parze podczas prób do „Tańca z gwiazdami”. Tancerz uważa, że modelka w filmie jest po prostu sobą.

“Ja wiedziałem o tym od początku, kamery były cały czas z nami. To nie jest tak, że ona zagrała w tym filmie. Ona jest po prostu sobą. To jest film o niej, o tym jak żyje głucha osoba. To cała jej droga” – mówił tancerz w rozmowie z portalem Party.pl

Głusi żyją normalnie

Modelka chce pokazać, że głusi są wśród nas i nie należy ich unikać. W produkcji pokaże również, co się działo na wyborach miss, ale to jeszcze nie koniec. Co jeszcze zobaczymy w dokumencie? Premiera już niedługo!  

“To jest film dokumentalny o życiu osoby głuchej.  Chodzi o to, żeby pokazać, że głusi żyją normalnie na co dzień. Nie jesteśmy jakąś dziwną grupą społeczną. Chcemy też pokazać, jak wyglądały wybory miss, wyjazd do Stanów, moje podróże i to, co działo się w „Tańcu z gwiazdami”. Było tego bardzo dużo. Nie wiem, jaki będzie wyglądał efekt końcowy, bo film dokumentalny jest ciężko do przewidzenia. Jest pewien cel, jest jakiś temat, ale co będzie dokładnie, to nie wiem. Efekt zobaczymy sami na jesieni” – zdradziła Iwona Cichosz.

Czekacie na film?

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Iwona Cichosz – Miss Deaf International 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

551 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Kożuchowska będzie współpracować z Vegą
Kożuchowska będzie współpracować z Vegą? Aktorka: „Umieram z ciekawości”

Małgorzata Kożuchowska nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Jednak do tej pory grała postaci, które...