Barbara Kurdej-Szatan szczerze o Marcelinie Zawadzkiej

Barbara Kurdej-Szatan o weselu znanej pary: „sale podzielone na tych znanych i nieznanych”

Barbara Kurdej-Szatan jest zasmucona historią związaną z weselem znanej pary. Okazuje się, że sala weselna była podzielona na znanych publicznie i nieznanych gości. O kim mówi dziennikarka?

Barbara Kurdej-Szatan o weselu znanej pary: „sale podzielone na tych znanych i nieznanych”

Barbara Kurdej-Szatan jest energiczną osobą, która słynie z optymistycznego podejścia do życia. Jednak okazuje się, że prowadząca program „Kocham Cię, Polsko” również czasami ma gorszy nastrój. Prezenterka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym ma smutną minę. Okazuje się, że gwiazda przejęła się historią związaną z weselem znanej pary. Sala weselna była podzielona na znane i nieznane towarzystwo. Co było dalej? Przeczytajcie wpis aktorki!

„Taki mój dzisiejszy nastrój … jak to dobrze, że tu na planie Playa mam takich normalnych fajnych ludzi …. tak sobie rozmawiamy i … taka sytuacja : wesele jakiegoś znanego kogoś … sale podzielone na tych „znanych” i tych „nieznanych” ( WTF ???!!!??? ).. już sama ta informacja mówi o sobie. Nagle na fajce, do jednej zażenowanej sytuacją znanej osoby podchodzi drugi „znany” i mówi „eeeee ja to muszę się trochę wycofać z mediów, bo już za dużo mnie w tym show-biznesie …” , na to ten pierwszy „yyy a przepraszam, możesz się przedstawić?” ! :)))))) co za żenada… a wiecie, że niektórzy dla fame’u wymyślają przeróżne bzdurne historie ????? Tragedia. Idę coś zjeść ……. i po prostu – popracować !!! :)” – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

„Ja wiedzialam ze w tym „swiecie” robi sie różne rzeczy ale nie wiedzialam, że przechodzą az tak ludzkie pojęcie 😲”,

„Popieram :/ … żenada, ale tak się dzieje i nic na to nie poradzimy…”,

„Nie łam się, przelam się 😊” – komentowali fani.

Taki mój dzisiejszy nastrój … jak to dobrze, że tu na planie Playa mam takich normalnych fajnych ludzi …. tak sobie rozmawiamy i … taka sytuacja : wesele jakiegoś znanego kogoś … sale podzielone na tych "znanych" i tych "nieznanych" ( WTF ???!!!??? ).. już sama ta informacja mówi o sobie. Nagle na fajce, do jednej zażenowanej sytuacją znanej osoby podchodzi drugi "znany" i mówi "eeeee ja to muszę się trochę wycofać z mediów, bo już za dużo mnie w tym show-biznesie …" , na to ten pierwszy "yyy a przepraszam, możesz się przedstawić?" ! :)))))) co za żenada… a wiecie, że niektórzy dla fame'u wymyślają przeróżne bzdurne historie ??? Tragedia. Idę coś zjeść ……. i po prostu – popracować !!! 🙂

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Dzień niezrozumienia dla świata

Na szczęście następnego dnia prowadząca program „Kocham Cię, Polsko” miała już lepszy humor. Odpowiednia dieta i ruch (endorfiny!) mają ogromny wpływ na samopoczucie.

„Przepraszam Was za moje wczorajsze depresyjne posty 😀 miałam dzień niezrozumienia dla świata…:D dziewczynka zażyła witaminki, pobiegała i już jej lepiej :)))) buziaki !!!! :))))) #energia #witaminki #dbamosiebie #jużlepiej”” – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebok.com/Barbara Kurdej Szatan oraz https://www.instagram.com/kurdejszatan/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

645 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki
Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki? Mamy pierwszy zwiastun „M jak miłość”!

Już niedługo  „M jak miłość” wraca na antenę po wakacyjnej przerwie. Fani serialu już od...