Ariana Grande zagra w Polsce? Jest oświadczenie!

Ariana Grande zagra w Polsce? Jest oświadczenie!

W poniedziałek, tuż przed północą polskiego czasu, na koncercie Ariany Grande doszło do zamachu terrorystycznego. Artystka po ataku napisała, że czuje się bardzo rozbita i jest jej przykro. W mediach pojawiły się plotki, że gwiazda odwoła swoją trasę koncertową, co oznacza, że nie pojawi się również w Polsce. Jak jest naprawdę? Mamy oświadczenie!

Tragedia w Manchesterze

W miniony poniedziałek na koncercie Ariany Grande doszło do ataku terrorystycznego. W Manchesterze zginęły 22 osoby, w tym dwoje Polaków, którzy przyjechali odebrać swoje córki. Zamachu dokonał dokonał 22-letni Brytyjczyk pochodzący z Libanu, Salman Abedi. Państwo islamskie przyznało się do tego czynu.

Czy Ariana Grande zagra w Polsce? Jest oświadczenie!

Ariana Grande po zamachu napisała w mediach społecznościowych, że czuje się rozbita i jest jej niewymownie przykro.

„Rozbita. Z głębi mojego serca jest mi bardzo, bardzo przykro. Nie mam słów”.

Pojawiły się spekulacje, że gwiazda odwoła swoją trasę koncertową, co oznaczałoby też, że  gwiazda nie zaśpiewa w Polsce 31 maja i 1 czerwca. Okazało się, że plotki się potwierdziły. Artystka zawiesiła swoją trasę koncertową „Dangerous Woman” do momentu,  aż uda się ocenić sytuację oraz odda się szacunek ofiarom zamachu.

Można dokonać zwrotu biletów.

– Z uwagi na tragiczne wydarzenia w Manchesterze trasa koncertowa Ariany Grande „Dangerous Woman” zostaje zawieszona do czasu, gdy uda się ocenić sytuację i oddać należny szacunek ofiarom. Zwroty będą możliwe w miejscach zakupu dla wszystkich posiadaczy biletów na następujące koncerty:

czwartek, 25 maja – Londyn, Wielka Brytania, The O2

piątek, 26 maja – Londyn, Wielka Brytania, The O2

niedziela, 28 maja – Antwerpia, Belgia, Antwerp Sportpaleis

środa, 31 maja – Łodz, Polska, Atlas Arena

czwartek, 1 czerwca – Łodź, Polska, Atlas Arena

sobota, 3 czerwca – Frankfurt, Niemcy, Festhalle Messe Frankfurt

poniedziałek, 5 czerwca – Zurych, Szwajcaria, Hallenstadion

Zwroty biletów będą możliwe od jutra, tj. 25 maja od godz. 10:00 w miejscach zakupu. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której zakupiliście Państwo bilety.

Zwrot biletów na odwołane koncerty Ariany Grande (zaplanowane na 31 maja i 1 czerwca w Łodzi) jest możliwy do 31 lipca 2017 roku.
Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, już mogą dokonać zwrotu w punktach. Prosimy o zabranie ze sobą biletu oraz paragonu fiskalnego.
Fani, którzy zakupili bilety za pośrednictwem strony internetowej, proszeni są o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której zakupili bilety oraz podanie: numer ID zamówienia, imienia i nazwiska:

fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową eventim.pl, proszeni są o kontakt z info@eventim.pl
fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową livenation.pl/ticketmaster.pl, proszeni są o kontakt z info@ticketmaster.pl
fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową ticketpro.pl, proszeni są o kontakt z bilety@ticketpro.pl – czytamy na fanpage Live Nation Polska.

 

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ariana Grande

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

645 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki
Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki? Mamy pierwszy zwiastun „M jak miłość”!

Już niedługo  „M jak miłość” wraca na antenę po wakacyjnej przerwie. Fani serialu już od...