Ariana Grande odwołała wszystkie koncerty po ataku terrorystycznym w Manchesterze?

Ariana Grande odwołała wszystkie koncerty po ataku terrorystycznym w Manchesterze? Nie przyjedzie do Polski?

W poniedziałek, tuż przed północą polskiego czasu, na koncercie Ariany Grande, prawdopodobnie doszło do zamachu terrorystycznego. Zginęły 22 osoby, a blisko 60 jest rannych. Wokalistka po ataku napisała, że czuje się rozbita i jest jej niewymownie przykro. W mediach pojawiły się pogłoski, że artystka odwoła swoją trasę koncertową. Czy rzeczywiście dalsza trasa „Dangerous Woman Tour 2017” nie odbędzie się?

To nie tak miało się skończyć

W poniedziałek, tuż przed północą polskiego czasu, odbył się koncert piosenkarki Ariany Grande w Manchesterze. Nic nie zapowiadało tragedii. Fani doskonale bawili się na koncercie swojej idolki. Jednak około godz. 22:35 czasu lokalnego wszyscy zgromadzeni w Manchester Arena w Wielkiej Brytanii, usłyszeli wybuch bomby. Na miejsce wezwano policję. Prawdopodobnie zaatakował zamachowiec-samobójca. W wyniku zamachu zginęły 22 osoby, a blisko 60 jest rannych.

Po zdarzeniu Ariana Grande napisała na Facebooku: „Rozbita. Z głębi mojego serca jest mi bardzo, bardzo przykro. Nie mam słów”.

W mediach wypowiedział się również menedżer artystki.

Dzisiejszej nocy nasze serca zostały złamane. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszego żalu wobec ofiar i rodzin poszkodowanych w tym bezsensownym ataku. Opłakujemy życie dzieci i ukochanych, którzy stracili życie w tym tchórzliwym akcie” – napisał Scooter Braun na Twitterze.

Ariana Grande odwołała wszystkie koncerty po ataku terrorystycznym w Manchesterze?

Następny koncert gwiazdy zaplanowano na 25 maja w Londynie.  W mediach mówi się, że już żaden z koncertów w ramach trasy „Dangerous Woman Tour 2017” nie odbędzie się. Jednak są to nieoficjalne informacje, a artystka oraz jej menedżer nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie.

Przypominamy, że w Polsce Ariana Grande miała wystąpić w Łodzi. Już 31 maja, a potem 1 czerwca. Czy gwiazda nie pojawi się w naszym kraju? Tego dowiemy się już niedługo. Czekamy na oficjalną decyzję.

 

Czy uważacie, że Ariana Grande powinna odwołać swoją trasę koncertową?

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ariana Grande

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

645 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki
Czy Tomek wybudzi się ze śpiączki? Mamy pierwszy zwiastun „M jak miłość”!

Już niedługo  „M jak miłość” wraca na antenę po wakacyjnej przerwie. Fani serialu już od...