Anna Orłowska wizażystką w programie „Supermodelka Plus Size”

Anna Orłowska wizażystką w programie „Supermodelka Plus Size”! Ma ręce pełne roboty?

Już po wakacjach na antenie Polsatu zobaczymy nowy program „Supermodelka Plus Size”. Wizerunkiem finalistek będzie zajmowała się m.in. Anna Orłowska, znana charakteryzatorka i wizażystka! Będzie miała ręce pełne roboty?

Anna Orłowska wizażystką w programie „Supermodelka Plus Size”

Annę Orłowską już niedługo zobaczymy w roli eksperta w programie „Supermodelka Plus Size”. Kobieta z wykształcenia i z zamiłowania jest charakteryzatorką i wizażystką. Przez trzy lata pracowała dla marki Chanel, a później reprezentowała firmę Estée Lauder. Malowała również podczas sesji zdjęciowych dla wielu magazynów kobiecych. W nowym programie Polsatu będzie czuwała nad makijażem przyszłych modelek, a także udzieli im wielu porad związanych z wizażem. Finalistki zazwyczaj będą miały klasyczny makijaż, ale niekiedy zobaczymy je saute czy w oryginalnym, wieczorowym makeu-upie.

 – W przypadku większości zadań, jakie dziewczyny muszą wykonać w programie, robimy im klasyczny, piękny makijaż. Nie mają wyglądać dziwnie, ale pięknie. Natomiast są też momenty, w których dziewczyny są zupełnie „saute” czy takie, kiedy mogłam zaszaleć z makijażem. Wówczas uczestniczki zupełnie zmieniają swoje oblicze. Zaskoczyły mnie, że mogą przejść aż taką metamorfozę – mówi Anna Orłowska.

Kariera w modelingu

Wizażystka przyszłym modelkom wróży świetlaną przyszłość w świecie mody. Finalistki są zmotywowane, dają z siebie wszystko. Jest przekonana, że wiele z nich osiągnie sukces. Anna Orłowska zdradza, że w finale znalazły się kobiety o różnych typach urody, dlatego każda z nich może znaleźć swojego odbiorcę.   

– Wszystkie finalistki biorące udział w „#Supermodelka Plus Size” naprawdę chcą być modelkami. Nie celebrytkami, ale prawdziwymi modelkami. Chcą pokazać wachlarz swoich możliwości i to, że dadzą radę nawet w trudnych warunkach. Są silne fizycznie, sesje są wyczerpujące, a one z zapałem dają z siebie wszystko. Jestem pewna, że wiele uczestniczek programu będzie pracowało w zawodzie. Zapotrzebowanie na modelki plus size jest duże, ale profesjonalnych modelek niewiele. W finałowej piętnastce znalazły się dziewczyny o bardzo różnych typach urody, więc każda z nich znajdzie swój rynek, swojego odbiorcę. Trzymam za nie kciuki – mówi Anna Orłowska.

Będziecie oglądać program „Supermodelka Plus Size”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Z miłości do makijżu – Anna Orłowska, tekst Izabella Jarska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

204 More posts in Moda category
Recommended for you
rękawiczki skórzane
Na co zwrócić uwagę wybierając męskie rękawiczki?

artykuł sponsorowany Każdy mężczyzna, który ceni sobie poczucie dobrego stylu, zimą musi zmierzyć się z...