Ania i Robert Lewandowscy sprawili wielką niespodziankę dzieciom

Ania i Robert Lewandowscy sprawili wielką niespodziankę dzieciom! Sprawdź, co zrobili!

Ania i Robert Lewandowscy kilka dni temu przylecieli do Polski. Piłkarz bierze udział w zgrupowaniu polskiej reprezentacji, jednak znalazł czas, by wraz z żoną odwiedzić chorych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka! Zobaczcie, jaką niespodziankę sprawili najmłodszym!  

Ania i Robert Lewandowscy sprawili wielką niespodziankę dzieciom! Sprawdź, co zrobili!

Ania i Robert Lewandowscy od kilku dni są w Polsce. Sportowiec bierze udział w zgrupowaniu naszej kadry. Jednak w międzyczasie pojawił się na promocji nowego modelu telefonu, ale również wraz z żoną odwiedził chorych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka! Jesteśmy pewni, że najmłodsi byli zachwyceni takimi gośćmi! Zobaczcie zdjęcia!

Dobre uczynki nie wymagają tysiąca słów

„What a day!!!! Dziękujemy wspaniałym Annie Lewandowskiej i Robertowi Lewandowskiemu !!!! @_rl9 @annalewandowskahpba dziękujemy!!!!! Dziękujemy Monice Rebizant Tomaszowi Zawiślakowi z całego serca! Dzieciaki zachwycone!!❤️❤️❤️❤️ @monikarebizant @tomekzawislak_ #charytatywna #akcja #pomagamy #dzieci #warto #pomagac #uczymysieodnajlepszych #help #children #wow #centrumzdrowiadziecka #love @karoldziuba91” – napisała aktorka Milena Suszyńska, która również odwiedziła dzieci.

„Dobre uczynki nie wymagają tysiąca słów. @annalewandowskahpba i @_rl9 dziękuję Wam, że potraficie sprawić radość tym, którzy jej szczególnie potrzebują” – czytamy na Instagramie przyjaciela pary, Tomka Zawiślaka.

To jeszcze nie wszystko

Ania i Robert Lewandowscy często pomagają chorym dzieciom. Robią to bezinteresownie, z potrzeby serca. Niedawno zaangażowali się m.in. w akcję charytatywną na rzecz rzekomo chorego chłopca, Antosia Rudzkiego, który miał walczyć z nowotworem oka. Dziecku groziła całkowita utrata wzroku. Jednak okazało się, że inicjatywa „Boję się ciemności” była wielkim oszustwem, więc wszyscy darczyńcy zostali „nabici w butelkę”. Jednak taki incydent nie zniechęcił ich do pomagania! Sportowiec nadal chętnie spotyka się z chorymi dziećmi i spełnia ich marzenia. W październiku cała Polska poznała Franka Trzęsowskiego, którego piłkarz zabrał na boisko tuż przed meczem z Czarnogórą.  Chłopiec cierpi na bardzo rzadką nieuleczalną chorobą SMARD1, która objawia się zanikiem mięśni, głównie oddechowych. Siedmiolatek oddycha za pomocą respiratora. 

Jeszcze do niedawna chłopiec miał cztery marzenia: chciał poznać Roberta Lewandowskiego, polecieć balonem, zwiedzić Chiny oraz fotografować pandy. Po spotkaniu z idolem powiedział rodzicom, że wystarczy mu już tylko lot balonem, bo jest bardzo szczęśliwy.

Jesteśmy pewni, że pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka również bardzo cieszyli się z odwiedzin swoich idoli. Aniu i Robercie, tak trzymać! 🙂

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/miljoczka/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...