Anella wystąpi w teledysku Natalii Kukulskiej?

Anella wystąpi w teledysku Natalii Kukulskiej? Już wiemy!

Niedawno w mediach pojawiły się zdjęcia Anelli z Natalią Kukulską. Okazuje się, że Anella dostała propozycję wystąpienia w teledysku piosenkarki. Czy rzeczywiście dojdzie do współpracy?

Anella wystąpi w teledysku Natalii Kukulskiej?

Natalia Kukulska spotkała się z Anellą, gdyż chciała jej zaproponować, aby została jedną z bohaterek teledysku do utworu pt. „Rekonstrukcja”, który pochodzi z najnowszej płyty Natalii Kukulskiej, „Halo tu Ziemia”.

Menadżer i partner polskiej Barbie, Duduś, zdradził szczegóły spotkania. Mężczyzna nie zaakceptował stawki, którą proponowała manager wokalistki, zwłaszcza że klip w negatywny sposób opowiada o operacjach, zmianach wyglądu.

„W trakcie rozmowy z panią Manager wyczułem że chodziło im tylko o to by na wizerunku Anelli skorzystać, propozycja która padła – występ w teledysku. Managerka próbowała nam wmówić, ze to już wyższy poziom, że występ w teledysku z Natalią Kukulską to prestiż i niektórzy nawet to za darmo robią….. Odebrałem to tak, że chcą po prostu za marne grosze lub za darmo wykorzystać twarz i ciało Anneli do teledysku, który jeszcze w negatywny sposób opowiada o zmianach, operacjach – przedstawia swój punkt widzenia partner Anelli” – cytuje Dudusia serwis Kozaczek.pl.

To była pomyłka

Manager Natalii Kukulskiej potwierdza, że do takiego spotkania rzeczywiście doszło, ale do współpracy nie dojdzie ze względów merytorycznych oraz finansowych. Jednak nie jest prawdą, że Anelli zaproponowano współpracę za darmo.

“Nasze kontakty z Anellą oraz Panem Dudusiem ograniczyły się do jednego spotkania, podczas którego, owszem, zaproponowałyśmy Anelli współpracę, ale szybko okazało się, że do tej współpracy nie dojdzie. Chciałyśmy aby Anella została jedną z bohaterek teledysku do utworu pt. „Rekonstrukcja” pochodzącego z najnowszej płyty Natalii Kukulskiej, „Halo tu Ziemia”. Nie jest prawdą, że współpraca miałaby być za darmo, ale warunki zaproponowane przez Pana Dudusia były nie do zaakceptowania. Szybko zrozumiałam, że nie dojdziemy z Panem Dudusiem do porozumienia ani w kwestiach finansowych ani – przede wszystkim – merytorycznych, więc po prostu zakończyłam rozmowy. Nasze prywatne spotkanie, dziwnym trafem dokładnie sfotografowane przez fotoreporterów, traktuję jako pomyłkę. A Pan Duduś i jego punkt widzenia… urocze. Nie zrozumieliśmy się kompletnie – mówiła manager artystki w rozmowie z portalem.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1179 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”?
Kto najbardziej kibicuje Beacie Tadli w „Tańcu z Gwiazdami”? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy!

Beata Tadla bierze udział w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Z odcinka na odcinek idzie...